В місті Суми, 15 грудня проводились спортивні змагання з волейболу  Шосткинської міської територіальної громади серед юнаків. Де, команда школи  під головуванням  вчителя фізичного виховання Попелухи павла Володимировича,  вибороли почесне 3-є місце! В чим їх і вітаюмо!

22 грудня 2021 року проводились змагання  з волейболу серед шкіл міста.

Наша команда дівчат,   під керівництвом тренера Попелухи Павла Володимировича , вибороли кубок  Шосткинської  міської територіальної громади з волейболу серед дівчат.

Бажаємо нових звершень та перемог!

Кожного року в Україні проходить тиждень безпеки дорожнього руху,де обговорюються ситуації попередження та профілактики травматизму під час ДТП і шляхи його запобігання.
    Тому здобувачі освіти 6-го класу Шосткинського навчально-виховного комплексу ЗОШ #6 приймали активну участь у вікторині "Мій друг-дорожній рух." Учні повторили та узагальнили знання правил дорожнього руху,поведінку пішохода та знаки дорожнього руху.
    Переможці та учасники отримали грамоти та медалі "Я знавець правил дорожнього руху" . Захід провела Єракова Олена, учитель основ здоров'я.

Сторінка 1 із 8