Вічна пам'ять Героям Небесної Сотні

Протягом 19-21 лютого 2020 року в ШНВК №6-ДНЗ було поведено ряд заходів приурочених вшануванню Дню Героїв Небесної Сотні. Головною метою зоходів є вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, формування у школярів ціннісного ставлення до України, прав та свобод людини; виховання патріота, громадянина, готового захищати свою Батьківщину.

19 лютого учням 8-10 класів презентували фільм "Зима, що нас змінила. Небесна сотня". У фільмі були висвітлені події 18-20 лютого 2014 року. 20 лютого була проведена лінійка пам'яті "Небесній Сотні шана й молитви...", де учні згадували трагічні події 20 лютого 2014 року та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих. Також цього  дня учні 6 класу на уроці образотворчого мистецтва малювали малюнки натему "Небесна сотня у наших серцях".

21 лютого на уроці трудового навчання учні разом з вчителем Яременко Л.Г. створили дерево пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Вічна пам'ять  героям! Пам'ять про них буде вічно жити у наших серцях.