Європейський тиждень цифрової грамотності

У період з 22 по 26 березня 2021 року проходив Європейський тиждень цифрової грамотності All Digital Week в Україні з метою покращення цифрової грамотності учасників освітнього процесу, прискорення цифрових трансформацій у Сумській області, зменшення рівня кіберзлочинності та підвищення рівня резистентності населення щодо небезпек у цифровому середовищі, покращення цифрової освіти та впровадження  е-послуг.

Департаментом освіти і науки СОДА було розроблено та затверджено План заходів з цифрової грамотності All Digital Week. На виконання цього плану в ШНВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 – ДНЗ було проведено наступні заходи:

• 25 березня 2021 року класними керівниками в режимі онлайн проведено виховні заходи на теми:

«Базові цифрові навички та медіа грамотність»;

«Кодування, STE(A)M та штучний інтелект»;

«Просунуті цифрові навички та працевлаштування»;

«Цифрова культурна спадщина»

- членами учнівського самоврядування пдготовлено міні проєкт на тему

" Правила безпечного Інтернету для дітей" та розміщено його на сторінці навчального закладу в мережі Facebook https://www.facebook.com/groups/337157904199519/

6ь