Бібліотека

  інформація про бібліотеку нашої школи

  Image
  Image
  Image
  Image

       Шкільна бібліотека – структурний підрозділ школи, культурний просвітницький і науководопоміжний соціальний інститут, що забезпечує акумуляцію і загальнодоступність документально-інформаційних ресурсів, які містять і зберігають знання, накопичені в процесі розвитку людства. Сучасна шкільна бібліотека – інформаційний, автоматизований центр, який обслуговує потреби користувачів у локальному і віддаленому режимі з використанням нових інформаційних технологій.

  Image
  Image
  Image

     У рамках проекту шкільну бібліотеку перетворили на медіатеку – навчально-розважальний центр, де діти можуть читати книжки, а також користуватися комп’ютерними технологіями. Книга залишається актуальною: діти не повинні забувати, як з нею працювати. Вони зможуть не тільки працювати з інформаційною технікою, а й з книгами. Для наших учнів створена зона відпочинку, де бібліотекар школи може з ними працювати – не тільки навчати, а й показувати, як діставати інформацію з книжок, літератури.

       Шкільна бібліотека, хоча наразі й дистанційно, в умовах карантину, завжди поруч із вами! Гадаю, ви тримаєте руку на пульсі часу, знаходите в інтеренет-просторах потрібну для навчання та читання інформацію.

       В нашій шкільній бібліотеці існують добірки  матеріалів з таких тем: «Ким бути», «Суспільство і право», « Сумщина – мій рідний край», «Тарасове слово»,

  «Шляхами мужності і слави»  та інші.

  КОРИСНІПОСИЛАННЯ

  ЗНАЙТИНАС

  © 2024 . Всі права захищено. Розроблено веб-студією "Sigma"